| AvalohAlyn a întrebat:

Dupa impactul site-ului TPU in viata voastra, ce nota i-ati da site-ului acesta:TotiPentruUnu? Va este de folos? V-a ajutat intr-un fel? Considerati ca este un mare castig aflarea acestui site MINUNAT? Argumentati raspunsul!

11 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Ce impact? Doamne, cât vă place să folosiți cuvinte mari.
Site-ul în sine ar primi o notă decentă din partea mea, datorită ideii pe baza căreia a fost construit. În realitate însă, se notează userii pentru că ei sunt cei care îi dau culoare, îl țin în picioare și îl fac util (sau nu).
Bine, ar mai fi o rubrică separată, scrisă cu roșu (cum ar veni la purtare, dacă încă am fi la școală) pentru admini, dar aici e deja altă poveste.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nota 10 cu felicitari!
da imi este de folos
da m-a ajutat si ma ajuta.
da este un castig pentru mine..in momentele de singuratate/de durere intru si ajut acolo unde ma pricep, asa timpul trece mai usor si pentru moment uit de boala.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Da,consider ca este de folos, cu toate ca in ultimul timp domina intrebarile copiilor mai mult.Nota 8-9

| Azµre a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Site-ul TPU e cel mai bun lucru care mi s-a întâmplat, 10+ de la mine.
O zi bună!

| drogh a răspuns:

TPU îmi este de folos. Atunci când sunt băgată într-o mare dilemă, cei de aici îmi dau o mână de ajutor. Iar, la rândul meu, ca să îi răsplătesc, încerc şi'mi bat capul atunci când şi ei sunt la ananghie. Cu toate că uneori devine plictisitor prin întrebările care trebuie tratate cu milă, restul este ok. I-aş da nota 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh...ideea asta de ajutor e mai mult o reclama mascata pentru site. Unii cred in ea, altii o ignora complet. Ca unele postari chiar ajuta e cu totul altceva. Nu toate sunt la fel!

Se stie prea bine ca site-ul e mai mult unul conversational, un fel de retea sociala, dar neoficial.

Eu doar am raspuns in toti anii de cand sunt pe TPU. Iar cand am pus intrebari...erau doar conversationale cel mult. N-am ce ajutor sa cer de la TPU. Nu de alta, dar nu-s utilizatori pentru intrebarile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îi dau nota 10 cu felicitări!
Este un site minunat cu useri minunaţi care mă ajută ori de câte ori am nevoie de un sfat, o idee, orice.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat creste numarul de utilizatori, inseamna ca TPU este util. Pentru mine, a devenit parte din viata mea.O seara buna.

| τττ a răspuns:

Bună.
Am tot respectul din lume pentru acest site grozav. Când am o nelămurire, primul gând al meu zboară spre TPU. Ca orice site, mai există și acele,, balamucuri", dar asta e. Atunci când nu am ce să fac și sunt plictisită, intru și dau o mână de ajutor persoanelor.Bineînțeles că nu este un site perfect, dar eu îi dau nota 11 happy.
Pa!

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
-I-as da nota 10 cu mari felicitari.
-Da foarte mult.
-Da in multe feluri cand nu stiam ceva la gasirea multor lucruri.
-Un mare castig.
Sa iti spun cum am gasit eu site-ul TPU, ma uitam pe net pentru ca nu gasisem ceva si am scris pe Google ce nu gaseam sub forma de intrebare si cand mi-au aparut raspunsurile de pe TPU si chiar mi-a placut foarte mult ca am gasit ce imi era de folos si cu timpul daca am vazut ca scriu si tot TPU imi da mi-am facut si eu cont si de atunci sunt pe T.P.U.Ma ajuta foarte mult in continuare.

Sper ca te-am facut sa intelegi, am raspuns sincer! Stiu zici ca am scris un roman dar asta e opinia mea.