| Onlyshadowsinmylife a întrebat:

Dupa junior ce rank vine si cum sa-l obtii?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Următorul RANK este de senior şi pentru a deveni senior trebuie să ai cel puţin 10 zile de la crearea contului şi minim 100 de răspunsuri. Mai multe găseşti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vine rank-ul de senior și trebuie să ai 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site și minim 10 zile de la activarea contului.
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dupa junior vine senior, pentru a beneficia de acest statut, trebuie sa 10 zile de la deschiderea contului si 100 de raspunsuri, apoi admini vor avea grija sa iti dea locul binemeritat...acel de senior.
O frumoasa zi sa ai in aceasta sfanta zi!

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Dupa junior vei deveni senior, dar doar daca ai cel putin 100 de raspunsuri...si doar aceste 2 rankuri suntbig grin

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Funda pentru primul raspuns?