| PisicaUnicubeu a întrebat:

E ceva gresit cand intreb despre cateva seriale online de pe un anumit canal de mi se tot sterg intrebarile?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, pe site e interzis să soliciți/ să oferi linkuri pentru vizionarea filmelor/serialelor online. De aceea, ți se șterg întrebările, iar răspunsurile dispar și ele, în mod automat (fie că oferă, fie că nu oferă linkuri pentru vizionarea filmelor). Sunt eliminate din cauza întrebării, care încalcă regulamentul.
Din câte am înțeles, doar linkurile cu vizionarea filmelor/ melodiilor/filmulețelor de pe Youtube sunt acceptate. Asta e... straight face

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca intrebi despre filme/seriale, nu este gresit, dar daca cineva iti da link cu un site anume, sunt sterse automat pentru nu a incuraja pirateria.
O zi bunahappy

| PisicaUnicubeu explică (pentru caramela):

Am intrebat unde pot gasi niste seriale online, nu cred ca daca cineva imi da un link inseamna piraterie

| caramela a răspuns (pentru PisicaUnicubeu):

Poate ca ai observat ca, in momentul in care dai un link cuiva, iti apare un paragraf scris cu rosu precum ca nu se incurajeaza pirateria...
Asta este politica site-ului
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa intrebi, nu-i gresit, dar daca raspunzi incalci 8/1996 care pedepseste distribuirea ilegala de materiale pe internet.Incalca drepturile de autor.

| raMLesS a răspuns:

Da este greşit să dai anuminte site-uri cu anumite filmuleţe sau alt ceva, youtube este permis aşa că poţi da link-uri de pe youtube liniştit.