| anonim_4396 a întrebat:

Eu de ce nu primesc funde? Am doar una singura. Mie mi se pare ca dau raspunsuri bune si exacte, dar nimeni nu imi da funda. Am dat 42 de raspunsuri de cand am cont si doar unul a primit funda.

9 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Poate sunt si raspunsuri mai bune si mai exacte ca ale tale. happy

| DomnisoaraLove a răspuns:

Stiu cum e. Unii au prea multe altii deloc!

| monstrulet a răspuns:

Unii uita sa dea sau nu dau deloc.

| Cayus a răspuns:

Sincer m-am uitat prin rapunsurile tale si am vazut ca nu sti serioasa in niciunul.Te prostesti cand omu vrea ajutor si nu o sa-ti dea funda.incearca sa fi mai srioasa si mai la obiect.Incearca sa nu mai faci misto sau ma rog sa glumesti ca maj nu dau funda (din prorpie exp iti spun). Incearca ca rasp tale sa fie cat mai complexe si mai bine din proprie experienta nu doar luate de pe net. asa oamenii iti for da multe funde.Deci daca vrei funda la raspunsuri incearca sa raspunzi cat mai complex, mai bine ca ceilalti care au raspuns si sa nu jignesti

Bafta

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Ca sa primesti funda trebuie ca raspunsurile sa fie corecte happy Nu zic ca raspunsurile tale sunt gresite dar depinde si de utilizator daca vrea sa iti dea funda si nu exista o limita de raspunsuri ca sa primesti neaparat funda big grin

| emima a răspuns:

Pai fii si tu mai la obiect si nu mai fa misto atunci cand raspunzi la intrebari si treci direct la subict astfel nu vei primi prea multe fundewinking
bafta!

| Ykuzo a răspuns:

Ei bine, este posibil ca alti utilizatori TPU sa dea raspunsuri mult mai bune decat raspunsurile tale sau sa spuna exact ceea ce il intereseaza pe cel care a intrebat. Sunt sigur ca o sa primesti mai devreme sau mai tarziuwinking Succes!

| EduardTPU a răspuns:

Probabil,pentru ca nu-i multumeste raspunsul tau,nu este destul de explicit, complex sau raspunzi prea tarziu, nu stiu din ce alt motiv nu ti-ar da funda.Ai rabdare, ajuta in continuare si vei primi. Funda?

| KillSuckers a răspuns:

Iti spun eu.Pentru a primi funde iti trebuie cel mai folositor si inteligent raspuns.