| curiozitatea a întrebat:

De ce nu primesc funda daca raspunsul este corect? Intrati la raspunsurile mele si vedeti ce bune sunt...adica nu chiar toate.si nu am funde decat 7zeci si ceva...Am peste 100 de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu sunt nerecunoscatori. Poate ca uita sa iti dea funda si unii poate nu stiu cum.

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Dar de ce ceri fundiță?
Ea nu ajută la nimic, pur și simplu îți dă 100 de puncte.
Nu suntem nerecunoscători, dar dăm fundiță la răspunsul cel mai bun, folositor sau inteligent.

Toate cele bune!happy

| curiozitatea explică:

Da ai dreptatebig grin ia o funda

| curiozitatea explică:

Poi uite asa imi place mie sa umplu pagina de funde. da incerc.