| DakotaRoyse a întrebat:

Am şi eu o mică nelămurire sad
Am răspuns la mai multe întrebări, şi ieri şi azi, dar pe profil îmi arată acelaşi număr de răspunsuri, acelaşi număr de puncte, de zile întregi straight face Chiar şi în zilele când nu am avut activitate, numărul punctelor afişate era acelaşi (mă refer la cel din ultimele 7 zile). Nu se reîmprospătează datele afişate.
E ceva în neregulă de la site, sau ar putea fi vreo eroare din browser?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Este o problema de la site de cateva zile si se lucreaza la remedierea ei.

| DakotaRoyse explică (pentru evenso):

Mulţumesc pentru răspunsul rapid happy
Sper să se rezolve cât mai curând posibil.

| evenso a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Cu placere happy

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cursul acestei saptamani vom face o serie de modificari de natura tehnica la site si va rezolvata si aceasta problema a punctajului neactualizat. Iti cerem scuze pentru inconveniente.

Alexandra - TPU

| pwp a răspuns:

Nu e vina browserului tau, ci TPU e de vina.Sunt in aceesi situatie..de 2 saptamani de cand am venit din vacanta am raspuns ffoarte mult si am doar 200 de puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU e mereu in neregula. Nu e de la tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este un bug sau site-ul s-a imbatat iar.