| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor. faceti-ma sa inteleg. Acest site cu denumirea TPU "toti pentru unu" Imi zice cineva ca de fapt se nymeste TPU "tupeu" Adica se numeste tupeu. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

Nu este adevărat, TPU= Toți Pentru Unul. Dacă-ți spune cineva asta se înșeală. Desigur, puțin respect pentru site-ul acesta, e super tare...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt destui care vor să aibă "tupeu" pe aici!
Pa, pa.

| Musique a răspuns:

E doar o alintare acest "tupeu".
Eu îi spun TPU. (pe litere)
Multă baftă!

| vali1985 a răspuns:

TPU-Toti Pentru Unu.
TUP-tupeu.
Deci se numeste prima varianta.

| drogh a răspuns:

Nu este adevarat. TPU= Toti pentru unul, adica unul fiind acea persoana care are nevoie de ajutor. Cine ti-a spus ca inseamna tupeu, se inseala.
Uite unde poti sa-i cunosti povestea:
http://ro.wikipedia.org/wiki/TPU.ro
http://adevarul.ro/......index.html

| Saveluc a răspuns (pentru drogh):

Foarte interesant. Sincer. Iti multumesc pentru. link

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ti-a zis asta stia el ceva.hee hee
O fi avand ceva experienta/vechime.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Numa' tupeu are lumea pe aici, curaj lipsă...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa e. La categoria asta, mai ales.
La cat tupeu a fost si este in a pune intrebari ridicole sau de a calomnia anumiti useri, la ce intrebari colcaie pe la D&S, la cati de "inteligenti" sunt unii ca sa contrazica...si exemplele continua.

| david1234567890 a răspuns:

Nu. T-Toți, P-pentru (și) U-Unu. Dar de ce crezi că se numește " tupeu „?