| fiore a întrebat:

Ce este cu fundita asta fratilor ca sunt nou si nu inteleg nimic!

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Pui o intrebare.si primesti mai multe raspunsuri. Dupa care alegi tu care ti se pare cel mai bun. In partea dreapta al raspunsului vei vedea fundite gri, pui click pe fundita de langa raspunsul ales. se va face portocalie dupa click. Funditele sunt simbolice, reprezinta aprecierea raspunsului dat!

5 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Oferi fundita raspunsului pe care tu il consideri cel mai bun.

| SweetCandy a răspuns:

Fundita este un ''premiu'' pentru un raspuns considerat util. Fundita poate fi data numai de persoana care a postat intrebarea. Cu ea nu poti face nimiclaughing expert nu devi dupa numarul de fundite.decithinking nu are prea mare importanta aceasta fundita big grinbig grinbig grin

| Miha a răspuns:

Acestea se dau la cel mai folositor raspuns... cel care ti se pare tie castigator
ea se da astfel pui intrebare...primesti raspunsuri, langa fiecare raspuns va arata o fundita incolora(alb.negru)si sub ea va scrie alege raspunsul castigator... apesi p ea iti va arata o chestie,''esti sigur ca acesta este raspunsul castigator''tu dai ok sau cancel
iar respectivul va primi o fundita
acestea apar jos sub imagine d la profil si langa unde scrie raspunsurile date apoi rasp castigatoare si mai joc intrebarile taletongue
se da o sing fundita la o sing raspuns d la o sing intrebarehappy
sper ca ai inteles despre ce este vorba
bye:*

| YoAnNa a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Aici gasesti tot ce vrei in legatura cu site-ul!;);)

| Madalina_8434 a răspuns:

Un fel de premiu pentru raspunsul cel mai bun dat de cinevawinking