| Emoji1234 a întrebat:

Hei. am 12 ani si imi place de un baiat el pot sa zic ca e popular si la colege sau asa le pune piedici dar mie nu imi face nimic... doar se uita la mine pe o colega a injurat o din nu stiu mai stiu ce dar eu nu am trebaba cum se comprta din moment ce mie nu imi face NIMIC.
AM vb cu el pe snapchat si i place ff mult kendama si chestii de genu si am zis ca si eu am.( am nr lui si m-a chemat la Mc dar nu am putut) nu stiu daca ma place si sunt cam timida (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Pai mai vorbeste cu el, poate pana la urma iesiti la o plimbare in parc sau la o inghetata si o sa fie totul bine
Succes