| SmokeyEye a întrebat:

Îmi tot apare că am un mesaj nou, și când dau click, nu am niciun mesaj. Fixati bugul.
Mai pățește cineva asta?
Pot să trimit printscreen pentru clarificare.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE!
Uneori, mesajele se "încarcă" mai greu :(

Poţi să intri iar în secţiunea "Mesaje" peste vreo 10-15 minute, ori te poţi deloga şi te loghezi iar peste vreo 5 minute...

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| zurick a răspuns:

Pățim și noi că nu te lăsăm singurel. :)
Așteaptă și o să apară curând, altă soluție nu prea este.(Dacă durează de FOARTE mult timp poți să trimiți mesaj la contact
http://www.tpu.ro/contact,dar nu cred că o să fie nevoie)

| LTAA a răspuns:

Incearca sa stergi Cache-ul si Cookie-urile din Browser-ul pe care il folosesti.

| HaKa93 a răspuns:

Probabil ai unu mai vechi pe care nu l-ai citit. incearca sa le stergi pe toate

| SmokeyEye explică (pentru HaKa93):

Le-am sters si tot apare.