| Scarcera a întrebat:

Hei TPU,am alt cont care e blocat deoarece nu am acordul parintilor, desi il am si am si folosit adresa de email a mea(secundara deoarece ei nu o folosesc pe a lor) ca sa confirm
ma puteti ajuta?
https://imgur.com/a/aaTMiiH

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie ca parintele tau sa confirme ca poti folosi TPU

| Scarcera explică (pentru RAY):

Pai da, dar ei nu il folosesc si au spus sa folosesc alta adresa de email de a mea
da nu merge acum
vreo idee?
da totusi cred ca am facut o prostie, ca pe contul asta s-ar putea sa fie adresa aia de email, oricum, am confirmare

| RAY a răspuns (pentru Scarcera):

Nu e prea ok sa ai atatea conturi, unul e suficient, trimite un mesaj sus la contact

| Scarcera explică (pentru RAY):

Am trimis si cumva am rezolvat de pe telefon
adica eram pe mail pe telefon si ma gandesc sa intru din nou pe acel email de confirmare si a mers
nu stiu care a fost problema, e ca si cum nu ar fi fost valid sau ceva pe pc
mersi oricum