| nyko06 a întrebat:

la contul de feacebook aveam o adresa secundara de e-mai care am folosit-o pentru alt cont feabook si acuma doresc sa o folosesc iar la primul cont ca si adresa secundara dar zice ca e folosita deja desi am inchis contul ce pot face sa o folosesc din nou? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu placere! wave bye, bye

Ps.nu te mai adresa la persoana a doua.E de ajuns sa-mi spui tu sau neluL happy

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate doar ai dezactivat primul cont si nu l-ai sters! Trebuie sa stergi primul cont si apoi sa uzezi adresa de email. Activeaza primul cont si apoi il stergi de aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date. Dupa aceea poti folosi adresa de email.
Numai bine!

| nyko06 explică (pentru neluL):

Va multumesc ati avut dreptate era doar dezactivat contul acuma l-am sters. Cum adica sa uzez adresa de e-mail?

| neluL a răspuns (pentru nyko06):

Adica sa folosesti adresa de email, asta de care ai nevoie acum (de la contul sters)!

| nyko06 explică (pentru neluL):

Va multumesc in 14 zile zice ca va fi sters

| nyko06 explică (pentru neluL):

Iti multumesc de ajutor a fuctionat azi am putut folosi din nou adresa de e-mail.

| neluL a răspuns (pentru nyko06):

Cu placere! wave bye, bye

| neluL a răspuns (pentru nyko06):

Cu placere! wave bye, bye

Ps.nu te mai adresa la persoana a doua.E de ajuns sa-mi spui tu sau neluL happy

| EvilThoughts a răspuns:

Cel mai bine ar fi să îți faci altă adresă de e-mail.NU cred că o mai poți folosi pe cea veche.