| BaiatDeGaşcă a întrebat:

Hei TPU de ce nu mai apar in topul zilei, raspund la multe intrebari. Dupa ce raspund la intrebare apare doar Multumim pentru raspuns, nu mai apare ca inainte, mai ai 9 intrebari si esti printre primii 3!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai agita atât, nu-ți ridică nimeni statuie, este și o pierdere de timp dacă privești problema la rece!
Să ai succes în continuare.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Asta se întâmplă când răspunzi la întrebări mai VECHI de 3 zile!
La Topul zilei se iau în considerare doar răspunsurile date la întrebări postate în ultimele 3 zile.

Toate cele bune.

| Pinocchio a răspuns:

Pentru ca sunt mai multi in fata ta.
Poti verifica aici pe ce loc te afli:

http://www.tpu.ro/campionul-zilei/