| ORGiGii a întrebat:

Hei TPU incerc sa imi confirm emailul dar nu merge...nu imi vine emailul pe mess(email) ma aJutati...

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O să primeşti un e-mail neapărat, doar că e posibil să întârzie câteva ore-zile. Ai puţină răbdare şi-l vei primi! Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu acesta trebuie confirmat ci inregistrarea pe TPU. Mesajul de la TPU trebuia sa-l fi primit in contul de e-mail indicat la inregistrare, nu pe messenger. Cauta-l in acel cont(vezi si in Spam, uneori poate ajunge si acolo), deschide-l si da clic in locul indicat. In prezent sunt probleme diverse cu programul TPU si s-ar putea sa-l primesti cu intarziere, dar o sa-l primesti. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa retrimiti mesajul de confirmare. funda?

| αиdяαdα a răspuns:

Eu cred că ai aceeaşi problemă ca şi mine. Brusc nu mai primeam nici-un email. Doar cele de la Yahuu! când mi-am schimbat parola. în rest de nicăieri nu primeam! Cică e 1 virus ceva. habar nu am! Dar nu am reuşit să-i dau de cap. Aşa că mi-am făcut cont pe hotmail şi acolo le primesc toate! Şi messu' îl ţin doar cât să vorbesc cu câteva persoane. Succes!

| LeylaLeyla a răspuns:

Mie tot ce imi trimite de pe TPU imi intra automat in spam sad, dar cat de curand voi rezolva problema asta. Deci cauta si in spam. Ca sa iti verifici mailurile sau spamurile intri pe mess si in dreapta sus langa casuta in care iti scrii de obicei starea de spirit bla bla, gasesti un pliculet, dai clik pe el si astepti sa ti se deschida fereastra, acolo verifici spaamul sau mailul. Parerea mea este ca deja este activ contul tau din moment ce ai deja poza la avatarul de pe contul TPU happy Funda? laughing