| anibanani145 a întrebat:

Cum imi pot schimba statusul? Sa nu mai fiu membru junior..este urgent. dau funda happy. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca te referi la acest site (nu ai mentionat unde, care ) poti schimba statusul raspunzand la cel putin 100 de intrebari si se va schimba automat!
Succes la dat raspunsuri! big grin

| anibanani145 explică (pentru lpavel):

Multumesc mult de tot

| lpavel a răspuns (pentru anibanani145):

N-ai pentru ce! happy Mai lasa com-uri peste tot asa se aduna raspunsurile... big grin Ti-as da eu daca as putea, dar nu se poate happy

| anibanani145 explică (pentru lpavel):

Multumesc! M-ai ajuta daca ai da o nota intrebarii!

| lpavel a răspuns (pentru anibanani145):

Ti-am dat nota 10! happy Desi nu asta conteaza ca sa urci mai sus de la stagiul de junior, si nu cred ca e o intrebare atat de importanta sa merite 10 dar pentru ca mi-ai cerut, nu mi-a fost greu sa dau un clic... happy

| anibanani145 explică (pentru lpavel):

Merci!

| lpavel a răspuns (pentru anibanani145):

Pentru putin! happy Mai poti spune si o poezie aici la com. nu ma supar ba dinpotriva, asa va creste nr. raspunsurilor... happy

| anibanani145 explică (pentru lpavel):

Am mai raspuns la intrebari si nu mi-a crescut, tot 81 a ramas. Oare de ce?

| lpavel a răspuns (pentru anibanani145):

Nu creste atunci când dai raspunsul! Creste ziua urmatoare, asa au facut administratorii acestui site!

| anibanani145 explică (pentru lpavel):

Ok. multumesc pentru informatie!

| lpavel a răspuns (pentru anibanani145):

Iar mi-a facut placere! happy

| fllllppp a răspuns (pentru lpavel):

Uw

| lpavel a răspuns (pentru fllllppp):

Asta insemnand ce? Dupa aproape 10 ani te-ai gandit sa marai si tu ceva? laughing

| fllllppp a răspuns (pentru lpavel):

Suge o

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai nevoie sa dai 19 raspunsuri sa devii senior.Si de ce constituie o urgenta pentru tine?

| anibanani145 explică (pentru darrio2007):

A costituit pentru ca trebuia sa trimit un mesaj cuiva. Dar multumesc oricum.

| darrio2007 a răspuns (pentru anibanani145):

Ok.Daca a costituit.

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru ati schimba statusu de pe TPU trebuie sa oferi 100 de raspunsuri.