| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU-U! Sa zicem ca eu am pus o intrebare si am ales un raspuns castigator. Daca sterg intrebarea, ce se intampla cu raspunsul castigator?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cocarda va rămâne.
Doar se va anonimiza întrebarea, atât.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intrebarea, odata pusa, nu ai cum sa o stergi.

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru neutrino):

Ba da ai cum sa o stergi.

| acinorev a răspuns (pentru neutrino):

Ba da. Te duci la,, Intrebarile mele", la o intrebare oarecare. Langa, cu rosu, scrie,, STERGE!".

| Alyra a răspuns (pentru acinorev):

De fapt, o ştergi doar din întrebările tale. Întrebarea rămâne pe site, ca anonimă.

| acinorev a răspuns (pentru Alyra):

Acum inteleg. Mersi! happy

| alexs99 a răspuns:

Daca stergi o intrebare raspunsul castigator va disparea, la fel ca toate raspunsurile primite la acea intrebare.