| qIlusion a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare.
Cand vreau sa ii raspund la cineva pe TPU nu ma lasa, adica na imi apare ceva de genu posteaza raspunsul thinking si dau acolo si nu merge...
Ce are? Ce sa fac?
-

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Vad ca ai mai dat raspunsuri, deci stii.
Nu stiu de ce n-ai putea.Asteapta cateva minute si intra din nou la intrebare. Daca nu merge, trimite un mesaj http://www.tpu.ro/contact

1 răspuns:
| anyhylator a răspuns:

Intri la intrebarea respectiva si iti apare mai jos unde sa scrii mesajul tau. Scrii si dai raspunde. Asta este tot n-are cum sa nu-ti mearga