| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Cand vreau sa votez pe cineva la vreun raspuns nu poat deoarece imi spune ca gradul meu de junior nu imi permite sa votez. De ce >

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

De-acum înainte, membrii TPU se împart în două categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private

6 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Pt ca ai gradul de junior laughing
Ca sa avansezi de ex sa devii senio si sa poti sa votezi trebuie sa primesti funde si voturi happy

| MMihai a răspuns:

Nu știu eu sunt senior, nu știu ce înseamnă junior și senior, dar și eu votez degeaba, că nu îmi înregistrează și nu îmi contabilizează voturile.
Deci nici eu nu pot vota.

| Des13 a răspuns:

Trebuie sa ai gradul de senior (adica 100 raspunsuri si 10 zile activitate)

| Priss99 a răspuns:

Deoarece tuh esti ca si mine la juniori!

| MuñequitaLoka a răspuns:

Pentru ca esti noua inca si probabil nu iti da acest drept. poate dupa ce vei mai avea activitate si vei schimba gradul vei putea vota.

| Cineva3 a răspuns:

Cred ca nu te lasa daca nu e intrebarea ta nu stiu sigur ca pe mine ma lasa m aaaaaaaa stay ai contul de prea putin timp si de asta tongue imi dai funda?