| ღByByღ a întrebat:

Heiii!:*Ce se intampla cu TPU ca are probleme tehnice cam des...deci ce aree?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu a fost proiectat la traficul actual si la nr. mare de utilizatori. Aparatura(serverul) da rateuri in momentele de varf! Sa nu-ti inchipui ca anuntul care apare,cum ca " se lucreaza la remedierea defectiunii" este si adevarat! Pur si simplu se rezolva de la sine prin faptul ca userii renunta si in acest fel se dezaglomereaza de la sine! Cand nu poti intra pe site pe calea normala, incearca sa intrii de pe mail, de pe unul din acelea in care esti anuntat ca "cutarica" a raspuns la intrebarea ta, sau ca vreun prieten a pus o intrebare.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa aiba?
Fluturi,insolatie, vacanta, la alegere!

| MenInShadow a răspuns:

Nici eu nu stiu, nu se mai vad unele mesaje, nu poti sa dai funda mereu, eu am destule probleme cu site-ul straight face

| sebi_4279 a răspuns:

Pentru ca problemele acelea care nu poti da funda ti se blocheaza si nu mai merge sau nu se va unele mesaje sau raspunsuri