| troleibuz a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? Are multe probleme tehnice acum sau e browserul meu defect?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se lucreaza la site. Nu sunt probleme de la browser.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Are TPU multe probleme.
ieri afisau ID urile din baza de date in intefata happy loool

| dullcat a răspuns:

E de la site, nu de la browserul tau.Se va rezolva, eventual.

| sammie a răspuns:

Are probleme el.

| SkandallKamataru a răspuns:

Face Violetta update-uri, de-aia s-a stricat laughing Pe langa ca nu stie sa faca update-uri mai e si cringe laughing

| troleibuz explică (pentru SkandallKamataru):

Nu cred ca e baba la butoane ca suspenda tot site-ul daca era.

| MarianWLF a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Violetta ti-a dat vot "eronat"? laughing

| SkandallKamataru a răspuns (pentru MarianWLF):

Da laughing Asa face ea, da eronat si nefolositor la vreo 5 raspunsuri aleatorii apoi iti da block laughing

| MarianWLF a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Am patit si eu, eram sigur laughing