| myssu a întrebat:

Hello >TPU: am o problema:cum dau sa citesc mesajele pe privat?

4 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pai in stanga scrie mesaje dai acolo si vezi caca ai mesaje si daca ai dai unde scrie " citeste mesaj complet " si apoi il vezi pe tot

| Blackwoman27 a răspuns:

Te duci la mesaje in partea stanga, si alegi categoria "trimise" "primita "necitite" sau "toate mesajele.

| emima a răspuns:

Pai in partea dreapta iti apare vizualizare profliu si mai jos mesaje dai acolo sau daca nu iti vine confirmare prin email

| myssu explică:

Ms:*