| question_3585 a întrebat:

Hellooooo:
de ce cand vad o intrebare imi arata ca nu are nici un rasp. si ma si rasp la ea cat de bine pot, si cand ma uit mai incolo vad ca poate rasp. meu iii aproape ultimu sau chiar ultimu si nu de fiecare data mi se intample asta.
de ce? ca nu e corect. daca asa vedea ca sunt si alte rasp. si a dat si fundita nu m-as mai chinui sa dau rasp. si repet :nu la toate.

Răspuns Câştigător
| petruclaudiu78 a răspuns:

Helloooooooo
Tu te asculti vorbind (sau mai bine spus, te vezi scriind)?
Tu te chinui sa iei fundite? Pentru ce? Te fac mai bogata? Mai desteapta? Mai interesanta? Mai frumoasa?
Sa stii ca si mie imi apare acum ca nu ai inca niciun raspuns, dar probabil ca nu o sa fiu primul care iti raspunde, pentru ca dureaza pana se aproba raspunsurile, de aceea apar cu intarziere.

5 răspunsuri:
| petruclaudiu78 a răspuns:

APROAPE toti, e bine ca ai precizat.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@question,scuze dar tu chiar ai o problema cu scrisul fato. dupa ce iti mai atrage atentia @petruclaudiu78 ca ai scis codat vi cu o explicatie si scrii mai rau.deci scuze dar decat sa te chinui sa iei fundita mai intai chinuiete sa scrii corect si citabil.bye

| question_3585 explică:

Petruclaudiu78 :nu ma chinui sa iau fundite si ma chinui sa dau rasp.
si in plus:recunostea:toti umblam dupa fundite.de ce toti pun la sf."fundita?"(aproape toti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu raspunzi pentru fundita sau sa ajuti?

| madducu a răspuns:

Toti sunteti pe intereslaughingMama ei de funda.
Eu raspund pentru a ajuta pe cineva si nu pentru o amarata de funda!
Cu ce ma ajuta funda aia? Cu nimic.Dar poate raspunsul meu va ajuta pe cinevawinking
Sper sa intelegi ceva din ce ti-am zis si sa te gandesti ca,atunci cand raspunzi,faci un bine unei persoane(fie el si psihic), cu conditia ca raspunsul sa fie sincer, corect dpdv gramatical si nu in bataie de joc.happy