| SecretLover10 a întrebat:

dc cand pun o intrebare pe TPU iar apoi imi trimite email ca "X" a raspuns la intrebarea ta " dar cand dau la intrebare imi scrie ca am 7 rasp dar cand dau click pe ea nu mi le arata, mi le arata doar peste un timp. CE sa fac sa nu se mai intample?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa astepti! Mesajele nu sunt publice instant! Dupa ce sunt verificate atunci sunt publicate, deci ...asteapta cca 10 minute si ai sa vezi ca apar si raspunsurile la intrebarea ta!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Postările apar după ce au trecut de filtrul de siguranță a site-ului.
Pa, pa.

| WeeD a răspuns:

Asa se intampla.Raspunsurile apar la 5-10 minute sau chiar mai putin.

| DrugFree a răspuns:

Pai, cand pui o intrebare ai activat asta : http://i.imgur.com/p54Z3.png, dezactiveaz-o