| JiHyun a întrebat:

Help! MI-am schimbat poza de profil si nu-mi apare pe profil si nici cand scriu un raspuns.Ce-as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Felix2009 a răspuns:

Eu iti vad poza, esti cea imbracata in alb?
Tie iti apare mai tarziu, asa mi s-a intamplat si mie cand am schimbat poza.
Ceilalti o vedeau dar eu nu.
Poza este verificata de un admin.

| JiHyun explică (pentru Felix2009):

Multumesc,nu sunt eu cea cu alb, e o poza dintr-un serial, dar multumesc foarte multhappy

| Felix2009 a răspuns (pentru JiHyun):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Poza nu se schimbă imediat, trebuie să aştepţi până o aprobă adminii.
Momentan îţi apare doar la întrebări!
http://i.imgur.com/KNZBS.png

| MrAngelus a răspuns:

Ai putea sa astepti deoarece actualizarea dureaza ceva timp. Eu in acest moment iti vad poza (sunt 2 oameni), dar doar pe pagina intrebarii.

| Nanami利 a răspuns:

Pai daca ti-ai schimbat-o si inca o ai pe cealalta trebuie sa astepti putin ca sa ti se schimbe.Desi maine ar trebui sa o ai schimbata.winkingCa nu ti se schimba pe loc.

| stαcy a răspuns:

Mai ai rabdare pana maine pe la ora 12, nu te ingrijora. Ele sunt aprobate manual de catre moderatori (din cate am inteles eu) si din aceasta cauza apar mai greu. Nu te ingrijora; deocamdata poza este vizibila doar la intrebari.