| teo530 a întrebat:

Hey știu că dacă fac 500 de răspunsuri postate mi se da ceva dar nu mai știu ce și nici în cele 45 de întrebări frecvente nu am găsit. Mă puteți ajuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la întrebări frecvente și apeși pe intrebarea 36 "Cum setez o alerta?". Acolo vei găsi un link. Spune-mi dacă reușești.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu primesti nimic.

| sierra1 a răspuns:

Felicitari primesti la fiecare raspuns - nu ajunge?

| sierra1 a răspuns:

Hey nene, care-i treaba de raspunsul meu il dai ca fiind gresit? Nu primesti felicitari pentru fiecara? Ba da primesti si atunci de ce faci evaluari inconștiente? Reevalueaza-ti pozitia!

| teo530 explică (pentru sierra1):

Reevaluez...gata:meriti evaluarea pe care ti-am dat-o. Stiu ca primesc felicitari pentru fiecare raspuns, eu vreau sa stiu ce primesc la 500 puncte.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu primești nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 500 de răspunsuri și 6 luni pe site poti seta niște cuvinte chieie. Atunci cand aceste cuvinte sunt folosite în întrebările altor utilizator, vei primi un mail. Poți seta maxim 10 cuvinte.

| teo530 explică (pentru anonim_4396):

Și cum fac, unde dau să setez cuvinte cheie?

| teo530 explică (pentru anonim_4396):

Ms mult! Încă nu îndeplinesc condițiile dar le voi îndeplini. Noapte bună și cu plăcere pentru fundă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru teo530):

Intri la întrebări frecvente și apeși pe intrebarea 36 "Cum setez o alerta?". Acolo vei găsi un link. Spune-mi dacă reușești.