| Alina9895 a întrebat:

nu stiu cum sa dau funda la raspunsuri. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

In dreapta raspunsului pe care vrei sa il declari castigator este o fundita.Dai click dreapta pe ea si asta a fost tot happy
Sper ca ti-am fost de foloshappy

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Funda este o modalitate de a-i mulțumi celui care te-a ajutat cel mai mult cu răspunsul lui. În momentul în care vizionezi răspunsurile, vei vedea că, în dreapta, îți apare sub o fundă gri, următoarea întrebare : „Ești sigur că vrei să alegi răspunsul ca fiind câștigător?" După ce aprobi, funda aceea va deveni portocalie, iar utilizatorul respectiv va vedea că a primit de la tine fundă (răspuns câștigător-100 puncte).
Baftă!

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Multumesc si eu pentru fundita happy:*

| izabelageorgiana a răspuns:

Nu e greu. Cand pui o intrebare daca te duci cu sageata in dreptul raspunsurilor pe care le primesti apare o fundita argintie. Dai click pe ea si ai desemnat un raspuns castigator (ai dat o fundita). Sper sa-ti iasa. Bafta!

| Alina9895 explică:

Merci mult "zambet colorat" :*:*:*