| abby111 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog frumos. sa incepem pai nu stiu zi de dimineata am vrut sa ascult o melodie si nu imi merg boxele...la messenger se aude cand intra /iasa cineva si daca deschid o melodie din pc se aude... dar de pe youtube sau altceva nu oare dc?

2 răspunsuri:
| sorinsam1995 a răspuns:

Vezi prin control panel la sound si audio devices sau daca nu Depinde! nu ai sonor la un film ridicat de tine? sau la un filmulet oarecare? daca e prima varianta fi atent la ce ai afisat pe monitor ca ar trebui sa ai o avertizare intr-un chenar roz (daca nu ma insel )eu am patit la fel la unul dintre filmuletele mele, pentru ca am folosit o melodie (mica-relax )si nu aveam permisiunea celor care aveau dreptul de autor, dar in cazul asta ar fi trebuit sa primesti o avertizare de la cei de la youtube

| Cipri10012 a răspuns:

Mai (putin)