| 0ce0este0ce0sunt0 a întrebat:

Cine e de acord ca daca cineva raspunde cu copy-paste la o intrebare ar trebui sa se considere ca acel cineva nu stie raspunsul?
(Din cate vad la intrebarile mele, putini mai stiu raspunsul si chiar nu ma deranjeaza daca il spuneti cu cuvintele voastre)

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu sunt de acord.Pentru că nu este aşa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Parerea mea este ca nu noi, cei care raspundem si vrem sa ajutam, suntem testati cate cunostinte avem.Ca nu este un concurs "cine stie castiga!"Intrebarea ar trebui pusa daca intrebatorul nu cunoaste raspunsul.Si un link il poate ajuta sa se lamureasca! De ce sa fie sterse?!? Dupa ce ca omul a cautat pe net din "n" variante sa-ti dea raspunsul cel mai bun, dupa capul lui, tu spui:nu, pardon, l-ai copiat! De ce nu-l cauti tu, si sa nu ne mai pui pe noi sa ne pierdem timpul degeaba!

| User a răspuns:

Da, sunt de acord. Mai bine ar posta linkul' respectiv, ar fi mult mai cinstit.

| Klara a răspuns:

Sa puna macar sursa. Totusi.

| demonangel37 a răspuns:

Da sunt de acord daca nu sti raspunsul cu cuvintele tale mai bine nu raspunzi dar sunt si cazuri in care persoana trebuie sa citeasca sau sa vizualizeze singura anumite chesti cum ar fi un film, o melodie cred ca ai inteles ce vreau sa spun deci in definitiv sunt de acord

| Randy Orton a răspuns:

Eu sunt de acord! Tu spui acum mari adevaruri! Raspunsurile acelea trebuie sterse!