| fredenzza a întrebat:

cum se face că așa mulți oameni au atât de mult timp încât sa răspundă la zeci de întrebări pe TPU, eu de exemplu nu prea am timp nici măcar să navighez pe internet, poate doar în weekend, poate din faptul că alte lucruri îmi ocupă o mare parte din timp(de fapt tot timpul):Serviciu, familie, hobby-uri, prieteni, voluntariat, uneori. Deci întrebarea mea este cum de unii oameni au atât timp să răspundă numeroaselor întrebări de pe TPU?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Media de varsta pe site e de 12-14 ani, copio nu sunt atat de ocupati pe cat ai crede.
Eu personal am un job care presupune sa stau 8-10 ore la PC, nu e greu sa arunc din cand in cand un ochi pe TPU