| RainmakerX a întrebat:

Hey TPU!

De ce am ignore de la foarte multi utilizatori pe care nici macar nu-i cunosc?

Nu ii cunosc..., nici macar nu am raspuns la vreo intrebare de-a lor. Ei imi dau cereri de prietenie si tot ei imi dau ignore... De ce?

Nu pot intelege logica asta.

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Unele lucruri nu sunt supuse unei logici... din pacate dar tot odata si din fericire mon ami

36 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu eşti singurul.

| RainmakerX explică (pentru NOname):

Acum ma simt mai bine... stiind ca nu sunt singur. Credeam ca a inceput sa se sperie lumea de mine sad Multumesc!

| NOname a răspuns (pentru RainmakerX):

Ştii cum e, fiecare cu ciudăţeniile lui. Nu cred că ai putea şi are sens să-i înţelegi pe toţi.

| AvalohAlyn a răspuns:

Mai multe ignore-uri ca mine nu ai sigurlaughingSi culmea pe multi ii am si la prietenilaughingProbabil s-au saturat de foarte multele intrebari pe care le pun fiindca alt motiv sincer nu vad.

| RainmakerX explică (pentru AvalohAlyn):

Mie imi place sa am multe notificari ^w^

| RAY a răspuns:

Multi sunt bolovani multi daca le refuzi prietenia ai ignor, eu dau doar daca ma jigneste, barfeste, are un limbaj vulgar

| Fatamuntilor a răspuns:

Si eu ma,, trezesc'' cu ignoruri de la persoane care nu tin minte sa fi,, vorbit' si nu stiu cu ce i-am suparat. Oricum e de ajuns o replica, injuratura, jignire...
Partea buna ca esti citit si ca ai reusit sa ii superi incat sa apese pe butonul magic!

| RainmakerX explică (pentru Fatamuntilor):

Adevarat... Multumesc pentru raspuns! As fi vrut sa stiu cu ce i-am suparat dar nu mai conteaza... Cred ca Alan are dreptate, poate ca nu vor sa ne vada notificarile thinking

| J0B0MAT a răspuns:

Si eu mi-am luat ignore fara motiv.
Dar uite eu ti-am trimis cerere de prietenie si eu nu am dat ignore la nimeni big grin

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Aww happy Ma bucur sa vad ca au mai ramas useri care sa-mi raspunda la intrebari. smug

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

Suntem suficienti happy

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Vin unii, pleaca altii =D

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai da, trebuie sa se faca loc pentru ce e mai bun laughing)

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

winking Nu chiar... de cand sunt pe TPU am vazut foarte multi useri buni care s-au lasat. Cei buni care au ramas sunt un fel de rezistenta. big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

sad Eu vreau sa fiu o prietena buna big grin

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Pacat ca nu ai intrat pe site din vara... Atunci era fain happy Oricum... mai bine mai tarziu decat niciodata. ^w^

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

Am intrat la sfarsitul verii.big grin
E fain si acum.Am intalnit multe persoane de treaba.

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

E fain si acum dar nu la fel ca atunci. sad

Bine ca au venit useri noi ...altfel muream de plictiseala happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

happy

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Off... Acum ma duc la scoala. 7 ore T_T *Whyy, whyy?*

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

sad stiu cum e.Toti trebuie sa trecem prin asta.
In ce clasa esti?

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

A 10-a. Tu?

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

Am terminat. Hihihi big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

Dar sa stii ca nu pari a 10 a. Ti-am vazut unele raspunsuri si ai o gandire foarte matura si inteleapta.winking

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Si... e mai bine asa? happy

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Merci! big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

Dap.Nu ai pentru cewinking happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru RainmakerX):

love struck Tu chiar esti un dragut.Cum ar putea cineva sa iti dea ignore!?

| RainmakerX explică (pentru J0B0MAT):

Unii dau ignore tuturor... cine stie? Unii mi-au dat intrucat se saturasera de intrebarile mele. Altii au spus ca sunt prefacut ...altii cred ca sunt prefacut si imi dau ignore fara sa discutam. sad Un baiat mi-a dat ignore intrucat i-am spus ca daca vrea sa fie artist trebuie sa faca un lucru al lui, nu sa ia munca altcuiva.Pana si tu si Noname aveti ignore de la anumite persoane pe care nu le cunoasteti.
^w^

| R0R0 a răspuns:

Cred ca nici eu nu o inteleg.
Pana acum nu am primit ignore. Sper sa nu fiu luata prin surprindere

| RainmakerX explică (pentru R0R0):

O sa-ti vina si tie randul candva laughing Acelasi lucru l-am spus si eu prin vara.

| R0R0 a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing Sper ca nu prea curand.

| Lawliet14 a răspuns:

Si eu am.

| RainmakerX explică (pentru Lawliet14):

Se pare ca avem cu totii... happy

| alexandrualind a răspuns:

Asa sunt oamenii.