| merymaria a întrebat:

Hey,TPU!
Deabia mi-am facut primul meu cont,pe TPU,am completat oracolul,si era o intrebare, daca am participat sa saptamana multumirii pe tpu.Suna interesant.Ce e asta si va mai avea loc vreodata? Dau funda.Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

A fost o "campanie promoţională" şi NU se ştie dacă alta va mai avea loc...

Vezi detalii suplimentare la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4340

http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Saptamana Multumirii a fost parte dintr-o companie alaturi de cei de la Indygen. Deocamdata nu avem o noua colaborare in plan cu ei.

Alexandra - TPU

| merymaria explică (pentru TPU.ro):

Dar vor mai exista genul asta de campanie? Sunt foarte curioasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru merymaria):

Alexandra face parte din conducerea TPU.Deci dupa cate a spus si ea, nu este inca o colaborare cu cei de la Indygen. Daca vor mai fi nu se stie, posibil daca cei de la Indygen sau alti fac colaborari cu TPU.

| merymaria explică (pentru TPU.ro):

Ok. O colaborare cu cei de la Indygen nu se stie, dar o altfel de colaborare va mai exista vreodata(eu sper ca da). Mersi anticipat