| allmiss a întrebat:

Ma bucur sa va anunt ca mi-am creat in sfarsit un cont pe acest site pe care il utilizez des in cautarea informatilor de care am nevoie.insa am intampinat problema urmatoare:
Nu primesc nici un email prin care imi pot confirma adresa, desi TPU m-a informat ca a trimis acel email.
Stie cineva cum imi pot confirma adresa de mail?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştit/ă!
Succes!

| NuDauFunda a răspuns:

Bine-ai venit pe site. Si eu tot azi m-am inscris...si deja cre'ca mi-am facut rost de ceva antipatii big grin
Cat despre mail...e posibil sa nu-l fi primit inca, uneori mai intarzie.

| TheCritic a răspuns:

Incearca sa cauti si in spam si daca nu il gasesti nici acolo... vorbeste cu adminiibig grin.Eu asa am facut.PS:Bun venit in lumea unde exista muuuulte erori de functionare a siteuluibig grin