| morosanu55 a întrebat:

Am o adresa de email si am vrut sa mi fac o alta adresa de email ca sa pun un anunt pe mercador. am creat adresa de email, imi arata mesajul sus buna eugen...dar nu primesc nici un mesaj nici la primite nici in spam...care e problema

3 răspunsuri:
| andreiGT a răspuns:

Inceraca sa te de loghezi si sa intri din nou

| morosanu55 explică (pentru andreiGT):

mesaj Nimic nou de raportat!
Nu aveţi e-mailuri în folderul Mesaje primite.

si repet nici in spam...ce boala are

| morosanu55 explică (pentru morosanu55):

Raspunsul castigator il am eu... dupa ce am scris numele si prenumele si adresa de email, trebuia sa schimb ceva si anume in loc de yahoo.ro cu yahoo.com.asta era problema