| AlexxandraM a întrebat:

Hey buna! Am o problema in legatura cu contul meu de e-mail.Mi-am facut un cont pe un site, dar nu pot sa-l utilizez pana nu accesez un link trimis prin e-mail ca sa confirm ca adresa de e-mail cu care mi-am facut contul pe acel site este a mea.Dar nu primesc nici un e-mail si m-am uitat si la spasm si prin alte foldere de mesaje si la setarii si totul este in regula. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| goldrule a răspuns:

Incearca si cu yahoo si gmail si daca nu primesti inseamna ca serverele sunt foarte solicitate

1 răspuns:
| AlexxandraM explică:

Nu merge nici cu yahoo si nici cu gmail. Oare ce as putea sa fac?