| Rakanishuu a întrebat:

Hey! Vreau sa stiu daca este adevarata faza asta cu tricoul castigat de cel care a dat cele mai multe raspunsuri pana la sfarsitul zilei. Merita sa incerc? Chiar primesc tricoul? :-s Funda! laughing)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca esti activ/a si dai raspunsuri de calitate si te mentii in top pana la miezul noptii, da, e pe bune concursul si se castiga acel tricou..de tine depinde daca consideri sa incerci ori nu.
mult succes!
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
MERITA sa ajuti lumea de pe-aici, nu sa raspunzi pentru un tricou.
Te pup!

| Rakanishuu explică (pentru anonim_4396):

Pai la majoritatea raspund din placere, dar sunt zile cand mi se pune rau de tot pe tricoul ala. laughing)

| viergedefer a răspuns:

Eu as vrea unul cu Therion

| Rakanishuu explică (pentru viergedefer):

N-am ascultat pana acum.