| Iulian03 a întrebat:

Am mentinut locul 1 pana acu la 12 noaptea dar faza e ca dupa 12 noaptea am sters niste raspunsuri de la trivia amuzante acu mai primesc tricoul? Raspuns urgent!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vad ca nu stii regulamentul si nu-l stiu nici cei care ti-au raspuns.
1.Perioada care se ia in considerare este o singura zi, de la ora 0, 00 la ora 24, 00.
2.Nu se iau in considerare raspunsurile date la Trivia/Amuzante si Filesharing/Linksharing. De asemenea nu se iau in considerare raspunsurile care contin mai putin de 8 cuvinte sau care nu raspund la intrebare, precum nici spam-ul si trolling-ul.
3.Se ia in considerare numai primul raspuns dat la o intrebare, raspunsurile ulterioare la aceeasi intrebare nu intra la numaratoare.

| onasis1961 a răspuns:

Aşteaptă până la prânz şi vezi pe ce loc te clasezi. dacă mai eşti pe 1 vei primi tricoul, dacă nu încerci în altă zi.Baftă!
Aici te vei găsi:
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

| Iulian03 explică (pentru onasis1961):

Am asteptat si nu a mai aratat topurile din 8 ianuarie de ce?