| IrinaIvashkov a întrebat:

Hii; x

Am o mica problema, am pus imaginea la profil ieri pe la 22:34 si nici acum la ora asta nu mi-a aparut, inteleg cand pun intrebari sau dau raspunsuri o vad, dar daca dau,, Vizualizare profil" nu se vede. Cat timp mai trebuie sa astept sa imi apara si la profil, totusi a trecut ceva timp! Funda

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştită. Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes

greece12
| greece12 a răspuns:

Ti-ai pus-o ieri,ieri era vineri,azi e sambata,pana luni adminii nu sunt ca sa fie mediata,deci,va trebui sa astepti.
Marti,cel tarziu,o s-o vezi si tu.
Eu,care o vad acum,te anunt ca-mi place, e interesant realizata!
Deci, astepti!

| SooJin a răspuns:

Nu te ingrijora! Eu iti pot vedea poza (e cu o fata). Asteapta ceva timp pentru a se aparea poza.In caz ca nici asa nu apare scrie la contacte
http://www.TPU.ro/contact