| NANBia a întrebat:

Hristos a inviat TPU! FUNDA :X La categorii, ca inseamna, adica pentru ce e categoria "Filesharing/Linksharing"?
Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Afla mai multe de aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=1803!
Succes!

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Idem @FizoxX
Pa, pa

| Pufoshenia a răspuns:

Buna categoria Filesharing/Linksharing este pentru a pune linkuri pentru a descarca muzica, filme, jocuri, etc

| Emmy_4970 a răspuns:

Acolo poti intreba unde gasesti muzica programe si ei iti dau linckuri sau site-ul de unde il poti gasi sau asculta. Funda?

| FizoxX a răspuns:

Categoria este pusa pentru a posta linkuri de download sau fisiere, funda?