| NoChanceForUs a întrebat:

Http://i.imgur.com/ZQ7hT.jpg
Bună, papa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La mulți ani, Legiuitoarea, și la răspunsuri cât mai bune!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cât de penibil poți fi, @NoChanceForUs
Ceva de calitate nu ai, cantitatea este depășită atât pentru tine cât și pentru cei care nu înțeleg ce înseamnă respectul!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

La multi ani, sa iti dea bunul Dumnezeu sanatate, fericire si tot ceea ce iti doresti tu.Te pup!

| itscloudyoutside a răspuns:

Tare faza cu "Buna, pa pa". laughing Si mie mi se pare ciudat ca zice asta mereu la inceputul si la sfarsitul unui raspuns. Dar in orice caz, o apreciez. happy E un user activ si foarte bun. La multi ani!