| Florin9Florin9 a întrebat:

Https://www.tpu.ro/......tentei-pf/

Sunt curios

Cum poate o astfel de "întrebare" să fie aprobată de către admini?

Știam că primele răspunsuri și întrebări sunt cu aprobare

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Cand mi s-a sters un mesaj considerat rasist, desi el nu era... sau poate ca era laughing. Aveam optiunea de reexaminare in cazul in care a fost stearsa pe nedrept, deci cred ca sunt sterse automat daca dai raport sau ceva. La fel poate sunt verificate automat de un sistem ineficient si verficate mai tarziu sau daca sunt raportate, nu stiu.

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Care intrebare?

| Florin9Florin9 explică (pentru Apokales):

Dacă ții săgeata pe link îți apare pe undeva pe jos, în fine, una care e 100% troll și nu înțeleg cum se poate aproba.

| Apokales a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Cand mi s-a sters un mesaj considerat rasist, desi el nu era... sau poate ca era laughing. Aveam optiunea de reexaminare in cazul in care a fost stearsa pe nedrept, deci cred ca sunt sterse automat daca dai raport sau ceva. La fel poate sunt verificate automat de un sistem ineficient si verficate mai tarziu sau daca sunt raportate, nu stiu.