| GoldCobra a întrebat:

Imi merge cam greu TPU dar celelalte siteuri merg ok. stiti dc? voua nu vi se intampla?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Ba da.Sunt sigură că ai observat şi tu că în ultima vreme s-au făcut nişte schimbări pe aici şi tind să cred că din cauza lor merge TPU-ul atât de prost.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Astăzi văd că site-ul merge destul de bine, deși, într-adevăr, uneori mai apar unele probleme din cauza server-ului. O să te obișnuiești.
Când nu vrea să ți se încarce câte o pagină, dă un refresh și se rezolvă! Baftă!

| CautNume a răspuns:

O se te obisnuiesti ...asa e mereu.

| GoldCobra explică:

Mrs. da azi ii prima zi in care folosesc TPU

| GoldCobra explică:

Si raspunzurile foarte greu se confirma