| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Imi raspunde si mie cineva la intrebari?

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Exista mai multe variante cand nu se raspunde la intrebari :
- Depaseste nivelul de cunostere a utilizatorului
-Sunt considerate neinteresante/irelevante
-Personal ma feresc sa raspund la intrebari care incalca regulamentul
-Trafic slab. Aici intra mai multe motive, fiecare le cunoaste!

| Yasmin875 a răspuns:

Sunt 100 de motive. Poate oamenii nu sunt activi pe TPU în acel moment. Poate au treabă.Nu stiu sa îți răspundă la întrebări.Nu ii interesează prea mult întrebarea ta.Acum câțiva ani acest site era mai populat de oameni.Multi utilizatori importanți sau retras de pe site, ca de exemplu Legiuitoarea si multi alti utilizatori inteligenți.

| madalinfindrihan a răspuns:

Orice.

| Andreea213 a răspuns:

Pai, da. Ce intrebari?

| galaxygirl13 a răspuns:

Da