| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru ADMIN TPU: va rog frumos sa-mi spuneti si mie de ce mi-ati refuzat intrebarea? Nu vad unde este problema? Poate imi raspundeti, ca pe viitor sa nu mai pun astfel de intrebari!?! Aam cerut ajutorul userilor TPU pentru ca nu intelegeam un cuvant scris de mana (cu pixul, pe o foaie). Cuvantul cred ca era unul decent, nu-i asa? " Sanatate". In afara de hartie, cuvantul respectiv era tot ce se vedea in acea imagine! Deci, nu inteleg CE V-A DERANJAT? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și moderatorii TPU șterg întrebări/răspunsuri, deci elimină tot ce consideră ei că încalcă regulamentul, deși uneori e vorba de subiectivitate.
Acum, dacă tu ai postat aceeași întrebare de două ori, e cert de ce a fost eliminată una. Dar, poți reveni a doua zi, cu aceeași întrebare, și poți specifica că nu ai primit suficiente lămuriri. happy

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De unde știi tu că ți-a fost ștearsă de admina TPU?
Din contră, ai face mai bine dacă i-ai solicita ajutorul, fiindcă e singura care te poate ajuta. Așa că, scrie la contact și roag-o frumos să verifice postarea ta eliminată. Și dacă crede că a fost eliminată pe nedrept, ori din greșeală, o va reposta. happy

| MuCelMic a răspuns (pentru floresdemayo):

A fost stearsa de admina TPU pentru ca nu avea cine altcineva. am primit raspunsul adminului, motivul a afost ca intebarea fusese postata de 2 ori (nu identica -dar in esenta aceeasi). Insa ceea ce nu intelege este ca unii useri raspund in bataie de joc sau jignesc pur si simplu fara motiv! si daca intrebarea a primit cel putin 1 raspuns, cel mai probabil nu va primi si raspunsul asteptat. hai ca suntem de ani de zile pe TPU, stim foarte bine cum merg lucrurile! acum inteleg ce doreste adminul si pe viitor, am sa ma straduiec in asftel de cazuri sa sterg mai intai intrebarea si apoi sa o repostez.

| floresdemayo a răspuns (pentru MuCelMic):

Și moderatorii TPU șterg întrebări/răspunsuri, deci elimină tot ce consideră ei că încalcă regulamentul, deși uneori e vorba de subiectivitate.
Acum, dacă tu ai postat aceeași întrebare de două ori, e cert de ce a fost eliminată una. Dar, poți reveni a doua zi, cu aceeași întrebare, și poți specifica că nu ai primit suficiente lămuriri. happy

| mudokins78 a răspuns:

Nu poţi şti ce stare de spirit avea în momentul ăla administratorul. Dacă mai şi dormea pe el?!, apoi să ne ferească Dumnezeu!

| MuCelMic a răspuns (pentru mudokins78):

Hai sa nu-i luam la misto... nu-i frumos! cu siguranta a avut motiv, numai ca nu mi-am dat seama de el...