| Gabitsa1Puiuts a întrebat:

Intrebare stupida : Cum ma deloghez?

11 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Serios? Chiar nu stii? Sau zici la misto?
Oricum, apasa pe "logout" din stanga raspunsului meu(cred ca apare cam pe langa raspunsul meu) sau cauta pe ecran "logout"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim: http://www.tpu.ro/site-users/logout/

| 8mariastar a răspuns:

Eu zic sa nu te droghezi.nu pot sa iti spun aici sce sa fac ca dupa aia se poate zice ca te incurasez sa faci asta

| Captoresque a răspuns:

În stânga, în căsuța unde scrie "logat ca X", în josul ei se află "Logout".

| RadikalGamer a răspuns:

Nu va mai da fundiță pentru ca nu mai știe cum se loghează laughing

| Gamer2000 a răspuns:

Acceseaza logout din bara de instrumente din stanga! laughing

| abcde12345 a răspuns:

In meniul din stanga, ultimul butoton este Log out. Apasa-l

| siquic a răspuns:

big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin
Pai dai pe Logat ca... dai in jos si apesi pe Logout ......and gata si stiu ca e o glumawinking big grin big grin big grin

| Nuamchefazi12 a răspuns:

Paii, sa stii ca nu e chiar asa de complicat laughing. Sub logat ca "-" ultima categorie este LOGOUT si dai clik. ♥

| lightning23 a răspuns:

In stanga iti apare Logat ca Gabitsa1Puiuts si cauti in jos logout! Funda?

| mihaithegamer a răspuns:

In stanga ecranului ai un tabel... apasa pe butonul incercuit in imagine
http://imageshack.us/photo/my-images/11/16f2.png/