| Fatamuntilor a întrebat:

Intrebarile raportate (nu sesizate la contact ) ajung la,, continut sters de Admin ", sau sunt iarasi probleme la site?
Ieri s-a raportat o intrebare, iar raspunsul a aparut in stanga la,, continut sters de admin "
V-ati confruntat si voi cu asfel de probleme?
Bineinteles ca voi scrie si la contact!
Multumesc!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca intrebarea a fost stearsa dupa raportare atunci toate raspunsurile vor fi sterse si raspunsul tau iti va apare la continut sters.
Am patit-o si eu cu cateva raspunsuri, desi nu incalcau regulile de pe TPU.

| Fatamuntilor explică (pentru Ioandelasal):

Eu stiam ca acolo ajung doar raspunsurile care le sterg adminii.
Doar daca a fost stearsa de admini, ar fi trebui sa apara acolo, corect? Dar ma gandesc ca ieri au avut liber.
I

| Karinakari99 a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat.Răspunsesem la o întrebare raportată, iar răspunsul mi-a apărut la secţiunea aceea.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
asa se intampla cand raspunzi la o intrebare si apoi este raportata.
poate vede cineva din gradina conducerii si iti va da un raspuns pe placul tau..pentru mine nu este o nenorocire ca apare ori ba la continut sters de admini, eu stiu ca imi fac datoria asa cum cred eu ca este mai bine si raportez ce este de raportat, in rest
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Nici pentru mine nu este o nenorocire si stiu ca iti faci datoria.
NU ASTEPT un raspuns pe placul meu, din contra. Astept un raspuns care sa ma lamureasca, pentru ca cred ca sunt probleme la site.
Cum au mai fost la postarile sterse de noi si apareu acolo!

| lpavel a răspuns:

Normal acea intrebare raportata se blocheaza NU se sterge... se poate sterge numai la cererea celui ce a pus întrebarea dar chiar si atunci iti pune 1000 de intrebari de ce vrei sa stergi!
Daca sunt probleme pe acest site?
Buna intrebare!
N-am intalnit in viata mea un site cu atatea probleme cate sunt aici x-(!
Daca ar fi sa raportez tot, la fiecare 2 saptamani ar fi ceva! acum 2 saptamani am raportat ceva dar din pacate fara schimbari, am inceput sa ma obisnuiesc cu problemele pe acest site asa ca nu le mai dau importanta DAR va veni o zi când din cauza asta nu o sa ma mai complic cu acest site, o sa-mi ajunga! Sper sa vada acest com si admina! O zi buna!

| TequilaG a răspuns:

In cazul in care intrebarea raportata a fost stearsa, toate raspunsurile vor f sterse, inclusiv raspunsul tau, care va aparea la " Postari sterse de Admin ". Mult succes!