| MihaiSpeedster a întrebat:

Intrucât nickname-ul meu declanșează la anumiți utilizatori pusee incontrolabile de superioritate și emanații de zeflemele răsuflate, am decis să îl schimb, pe nickname adică. Am intrat în setarile contului, dar vai, nu găsesc opțiunea de a schimba numele. Există posibilitatea de a-l schimba sau mor plutonier?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa te mai si pricepi sa faci asta. Cauta mai bine.

| MihaiSpeedster explică (pentru darrio2007):

Am găsit. Să-ți dea Dumnezeu sănătate oricum, că ai încercat să mă ajuți!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Glumești, așa e?

Mai intră inca o dată la "Setari cont" si caută "Modifică profilul", apoi la Nume public (username)... Salvezi profilul și ai altă identitate.

| Brizbriz a răspuns:

Nu cred ca exista
dar poti sa trimit un e-mail/mesaj la TPU