| gamerulmalahios a întrebat:

Isi poate da seama cineva care care ma cunoaste in viata reala ca asta e contul meu de TPU?
Salut TPU! Am o anumite retinere in a spune toate detaliile pentru ca mi-e frica sa nu-si dea cineva seama cine sunt in viata reala(cineva care ma cunoaste).Nu cred ca este asa greu sa afli...dau exemplu o situatie destul de comuna:sa zicem ca eu m-am certat cu un prieten iar eu pun o intrebare pe TPU cum sa ma impac cu el.Sa zicem ca el se apuca sa caute pe net cum sa se impace cu un prieten si da de intrebarea pe care au pus-o eu pe tpu.Citeste contintul si vede ca sunt foarte multe chesti care se potivesc(data la care a fost pusa intrebarea, detalii, modul de a vorbi, etc). Astfel, ma gandesc ca e destul de probabil sa isi dea ca eu sunt ala care a pus intrebarea.Si in unele situatii chiar vreau sa fiu anonim(in general cele penibile). Deci:
E DESTUL DE PROBABIL CA O PERSOANA CARE IMI CITESTE CATEVA INTREBARI PE TPU SI MA CUNOASTE SI IN VIATA REALA SA-SI DEA SEAMA CINE SUNT(CA EU AM PUS INTREBAREA ASTA)?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Te poate banui dar nu poate fi sigur ca esti tu iar daca te intreaba te faci ca ploua si ii trece banuiala happy Oricum sansele sunt foarte, foarte mici ca sa afle ca tu ai pus acea intrebare!