| Alinu7 a întrebat:

m-am certat cu o prietena foarte buna ( Alexandra ) din cauza unui prieten ( Cristi ). el a intrat in vorba cu ea ( pe mess).
faza e cam asa :
Cristi : stii cine sunt?
Alexandra : da, esti prieten cu Alin
Cristi : Alin care fuge de tine
si nu a mai zis nimic!
si cand sa vb cu ea, m-am scuzat ca nu am dat semne de viata in vacanta, chiar nu am putut! si a zis ca nu ii pasa si mai vb dupa. mi-a aratat faza aia cu ala. si i-am zis ca nu ii adevarat. si nu a fost de acord cu mine. ca nu zicea Cristi faza aia asa ca i-a venit lui, si m-am enervat si i-am zis si eu o chestie care m-a deranjat la ea. asta nu are legatura... si ne-am contrazis etc si ca daca ma dispera trebuia sa ii zic, dar nu e asa! eu as vrea sa ne impacam da nu vreau sa imi cer scuze din moment ce nu am gresit! ea ma intelegea in legatura ca n-am mai vb in vacanta etc da i-a zis ala si acum va da-ti seama ca nu ma crede! as vrea sa ma impac cu ea! da faza e ca amn2 suntem orgoliosi! mai ales eu laughing sa astept sa ma caute ea? eu asa cred. ce parere aveti? P. S m-am certat si cu Cristi! da ala nu conteaza!

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu cred ca daca ti la ea ar trebui sa incerci sa o cauti si sa ii spui ceva gen uite eu vreau sa ne impacam (nu trebuie sa iti ceri scuze) a da si sa stii ca eu cred ca ea nu are incredere in tine si ar fi bine sa te intelegi bine cu toti prietenii vostri comuni ca daca nu se va intampla cum s-a intamplat cu cristi
sper ca te-am ajutat
succes!

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Fii mai agresiv cu ea big grin sau cel putin ignoro sau prefate ca nu ai cunoscut-o niciodata.:*Atunci te va vrea inapoi!happy Si in plus daca te iubeste cu adevarat tear fi crezut pe tine nu pe alt baiat! si daca tear iubii chiar ...atunci va face ea primul pas!