| Pitbullllll a întrebat:

Ieri m-am certat cu cel mai bun prieten si la nervi el m-a injurat iar eu l-am lovit si acum mi-am dat seama ca am gresit ce sa fac sa ma impac cu el?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti ceri iertare!

| Freya1 a răspuns:

O sa va impacati astea trec mai ales la baietii

| Victor453 a răspuns:

Ceri iertare si spui ca era o fapta negindita, nu stiai cum sa reactionezi, a fost un reflex

| UrsuNathalie a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau, ca ai facut-o la nervi si cere-ti scuze...
Zii ca el e cel mai bun si ca nu ai vrea sa il pierzi )... Sper sa te ajutat

| Pitbullllll explică (pentru UrsuNathalie):

Pai daca as face asta ar râde toti de mine

| UrsuNathalie a răspuns (pentru Pitbullllll):

Ce e mai scump pentru tine prietenul sau parerea altora?

| Pitbullllll explică (pentru UrsuNathalie):

Prietenul dar daca as face acest lucru si el ar râde asa ca ma gandeam ca poate as putea sa-mi cer scuze in alt mod

| SG1995 a răspuns (pentru Pitbullllll):

Pai cred ca sunteti chit, daca e genul ala de tip ca nu pune la suflet, fa o gluma pe tema, nu pe faptul ca l-ai lovit, ci pe faptul ca v-ati certat.

| UrsuNathalie a răspuns (pentru Pitbullllll):

Daca tine cu adevarat la prietenia voastra o sa isi ceara scuze singur...Dar poti sa incerci sa vorbesti cu dansul ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic