| paulx94x a întrebat:

La cate funde treci de nivelul junior? am 5 doar sad

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu contează câte funde ai! După 10 zile de activitate pe site și după ce dai minimum 100 de răspunsuri, vei deveni user senior (cu dreptul de a raporta/vota/posta mesaje pe chat).
Baftă!

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de funde ci de 10 zile activitate pe TPU si 100 de raspunsuri. Numai bine!

| Klepto a răspuns:

Minim 10 zile pe TPU, 100 de raspunsuri date, nu tine de funde...

| Dina a răspuns:

Dar nu se i-a dupa numarul de funde, dar dupa numarul de raspunsuri, daca ai pina la 100 te consideri junior iar daca ai peste 100 esti senior.Deci poti trage concluzia ca poti sa n-ai nici o funda si sa fi senior happy

| jadir a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri sa devi senior

| WeeD a răspuns:

Pai eu am 25 si is "Senior".

| chrystyan21 a răspuns:

Treci la seniori cand ai raspuns la peste 100 de intrebari

| Madalina066 a răspuns:

Trebuie sa ai contul de minim 10 zile si 100 de raspunsuri.

| rogvaiv10 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri.

| Loveeeeee a răspuns:

Nu conteaza cate funde ai... trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si peste 10 zile de activitate pe site